Beseda o myslivosti - příroda kolem nás

07.12.2014 23:33

Součástí výuky v předmětech prvouka a přírodověda je ochrana přírody a životního prostředí. S povděkem jsme proto v listopadu přivítali nabídku zástupce Okresního mysliveckého spolku Olomouc  JUDr. Františka Chromce a člena místního mysliveckého sdružení ing. Rudolfa Juřeny na uspořádání besedy v naší škole. Díky projektu "Příroda kolem nás" myslivci vzdělávají děti nejen v oblasti myslivosti, ale posilují i kladný vztah dětí k přírodě a k životnímu prostředí.

Beseda naše školáky velmi zaujala. Byla zpestřena obrazovou prezentací, ukázkami myslivecké výstroje i loveckými trofejemi. Kromě poutavého vyprávění JUDr. Chromec zodpověděl i všechny zvídavé dotazy dětí. Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.