Florbalový turnaj

29.10.2015 14:13

V pondělí 19. 10. 2015 proběhlo přátelské utkání ve florbalu v Základní škole Lutín mezi domácími a Základní školou Věrovany. Naši školu reprezentovala dvě družstva,  tvořená žáky čtvrtého, třetího a druhého ročníku.

Družstvo Hurikáni A: Tomáš Bartoň, David Remeš, Filip Janošík, Tomáš Zbožínek, Samueul Marián Cvik a brankář Otto Hánečka.

Družstvo Hurikáni B: Tomáš Koudelka, Alexandra Hrdinová, Antonín Maliňák, Štěpán Přikryl, Štěpán Kristinek a brankář Dušan Kubíček.

Děti přijely s elánem a s chutí bojovat a za krásné podpory rodičů, prarodičů a pedagogů obou škol  se v pozitivní atmosféře nesl celý turnaj.
Hurikáni A vybojovali s krásným skóre čtyři vítězství, neprohráli ani jeden zápas a obsadili 1. místo.
Hurikání B vybojovali hezké třetí místo, když podlehli Hurikánům A a dále jednomu ze tří domácích týmů pouze o jeden bod (branku dostali 10 sekund  před koncem). S  ostatními družstvy z Lutína vyhráli s vysokým skóre.
Všechny děti předvedly skvělý výkon, týmového ducha i radost ze hry.

Ztracenou energii doplnili věrovanští závodníci výbornými dorty, které jim věnovala paní Janošíková. O krásné dresy se postaral pan Hánečka. Dopravu malých borců na místo utkání a zpět zajistili ochotní rodiče. Všem velmi děkujeme za podporu žáků.