McDonald´s CUP

03.05.2016 19:43

McDonald´s CUP je fotbalový turnaj pro holky a kluky ve věku 6-11 let.

Každoročně se hraje na více než třech tisících  základních školách. Na letošní Olomoucké okrskové kolo bylo nahlášeno 5 družstev: ZŠ Věrovany, ZŠ Slatinice, ZŠ Dolany, ZŠ Heyrovského  a ZŠ Zeyerova. V silné konkurenci a studeném počasí naši talentovaní malí fotbalisté vyhráli třetí místo. Děti odvedly velký kus práce, hrály 4 zápasy po 40. minutách v obsazení 7+1. Celý turnaj téměř nestřídaly, ale i tak bojovaly až do konce turnaje s plným nasazením. Velké poděkování patří panu Janošíkovi, který se ujal koučování a svým milým a profesionálním přístupem dovedl naše talentované žáky až k medailovému umístění. Na prvním místě se umístila škola ZŠ Heyrovského, která má sportovní fotbalovou třídu. Děkujeme všem dětem za vzornou reprezentaci školy a rodičům za jejich podporu.

Účastníci turnaje: Otto Hánečka, Dušan Kubíček, Martin Žáček, Antonín Maliňák, Tomáš Zbožínek, Pavel Bartošek, Samuel Marián Cvik, Filip Janošík, David Remeš, Tomáš Bartoň.