ODZNAK VŠESTRANNOSTI- OKRESNÍ KOLO

29.04.2016 16:07

ZŠ Věrovany se  opět vrhla do náročné sportovní přípravy, ve které se snaží rozvíjet všestranné dovednosti  dětí.  Sportovní  přípravu  odjeli naši žáci zúročit rovnou na okresní kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů do Olomouce. Okresní kolo se konalo na atletickém stadionu TJ Lokomotivy Olomouc  a účastnilo se ho přes 20 škol. Naši školáci předvedli své síly jako jednotlivci v pětiboji zahrnujícím hod medicinbalem, přeskoky přes  švihadlo, trojskok z místa snožmo, kliky, běh na 1.000 m nebo dribling. Naší školu zde úspěšně reprezentovali Alexandra Hrdinová, Otto Hánečka, Tomáš Koudelka, Dušan Kubíček, Pavel Bartošek a Tomáš Bartoň, který postupuje i do krajského kola. Tomovi gratulujeme a ostatním děkujeme za vzornou přípravu na soutěž.