Okresní kolo florbalového turnaje pro žáky - Think Blue. Cup

18.11.2015 12:05

Florbalový tým Základní školy Věrovany se zapojuje do florbalového turnaje Think Blue. Cup. Ve čtvrtek 19. 11. 2015  se odehraje okresní kolo v ZŠ Velká Bystřice. Náš tým - HURIKÁNI - je tvořen sedmi žáky a jednou žákyní:

Tomáš Bartoň, Tomáš Zbožínek, David Remeš, Filip Janošík, Alexandra Hrdinová, Štěpán Přikryl, Štěpán Kristinek, Otto Hánečka

 

Co je to Think Blue. Cup?

Think Blue. Cup  je florbalový turnaj, projekt pořádaný Českým florbalem. Pro nadcházející ročník si soutěž udržela silného generálního partnera, nadnárodní společnost Volkswagen. Jeho podporu chce projekt plně využít a dopřát školákům opravdu ty nejintenzivnější zážitky. Letošní projekt se bude konat v rámci celého školního roku.

Turnaj je určen pouze pro 1. stupeň žáků základních škol.  Žáci mohou poměřit síly ve florbalových kláních se stejně starými vrstevníky a pokusit se pro sebe i svou školu vybojovat nejen úspěch v turnaji, ale i zajímavé hodnotné ceny.

Soutěž je  čtyřkolová, kdy se týmy budou snažit probojovat přes Okresní kolo, Krajskou eliminaci, fázi TOP 8, až do Finálového turnaje, jehož účastníci se za odměnu podívají zdarma na Superfinále 2016 - vyvrcholení florbalové sezóny v O2 aréně, nejmodernější sportovní hale v Česku.