Úspěch věrovanských školáků - odznak všestrannosti olympijských vítězů

30.04.2015 00:37

V pátek 24. 4. 2015 se věrovanští školáci zúčastnili okresního kola odznaku všestrannosti v Olomouci.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Klára Indráková, Amálie Kristinková, Martina Kubíčková, Nikola Otáhalová, Otto Hánečka, František Hůlka, Jakub Janošík, Michal Novák.

Medailovou pozici obsadil Jakub Janošík, který získal třetí místo. Rovněž čtvrté místo Kláry Indrákové je velkým úspěchem. Amálie Kristinková vybojovala hezké sedmé místo a ostatní žáci a žákyně obsadili 9. až 13. místo v početné konkurenci ostatních škol.

Hlavní organizátor okresního kola v Olomouci Mgr. Jiří Marvan nám zaslal následující zprávu:

„Pro zajímavost, akce se zúčastnilo celkem 303 soutěžících z 26 základních a středních škol a dvanáctičlenný ALL STAR TEAM. Myslím, že vaši žáci budou mít možnost zajímavého srovnání úrovně své fyzické zdatnosti se svými sportovními vzory. A jak se můžete přesvědčit, vaši svěřenci se rozhodně nemají za co stydět. Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat všem institucím a jednotlivcům, kteří se na akci podíleli, za jejich vstřícnost, ochotu, profesionalitu, maximální nasazení a snahu udělat závody s doprovodným programem pro všechny přítomné co nejzajímavější a přispět tak ke skvělé atmosféře a radosti, která byla všudypřítomná.“

Poděkování patří:

·         všem výše uvedeným žákům ZŠ Věrovany, kteří za podpory sportovců podali výborné výkony

·         vyučující TV Mgr. Jiřině Kubíkové, která děti připravila na závody a vedla je ke sportu v průběhu celého školního roku

·         rodičům, kteří podporují jakékoliv sportovní aktivity dětí a tím je vedou k zdravému životnímu stylu a k smysluplnému naplnění volného času.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii. Autoři fotografií: Mgr. Jiřina Kubíková, pan Otto Hánečka.

 

Přílohy:  Výsledková listina – jednotlivci dívky  OVOV - výsledky - jednotlivci - dívky (1).pdf (678284)

                Výsledková listina – jednotlivci chlapci  OVOV - výsledky - jednotlivci - chlapci (1).pdf (783,3 kB)

                Záznam zachycující atmosféru závodů – TV  www.tvmorava.cz/clanek/724/do_olomouce_prijeli_svetoznami_sportovci